W dniach 21 - 22 października 2017 r. w Targach Lublin w Lublinie odbyła się XIV edycja konkursu Lubelskie Smaki 2017 pod hasłem Kuchnia polska zorganizowana we współpracy z Departamentem Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz Stowarzyszeniem Lubelskich Kucharzy. Konkurs miał charakter ogólnopolski, który skierowany był do zawodowych kucharzy oraz młodzieży kształcącej się w zawodzie kucharza.
Konkurs Lubelskie Smaki był także okazją do spotkania adeptów sztuki kulinarnej szkół gastronomicznych, które kształcą młodzież w poszukiwanym zawodzie kucharza, z profesjonalistami uczestniczącymi w konkursie.
W kategorii szkoły do Konkursu Lubelskie Smaki 2017 przystąpili przedstawiciele 8 szkół gastronomicznych:
- Zespół Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II TGH z Lublina,
- Technikum ZDZ im. K. K. Baczyńskiego z Białej Podlaski
- Branżowa Szkoła I stopnia im. K. K. Baczyńskiego z Oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej Biała Podlaska,
- Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli,
- Branżowa Szkoła I stopnia Zakład Doskonalenia Zawodowego z Lublina,
- Technikum Lider w Lublinie reprezentacja 2 zespołów, Zespół szkół im. M. Kopernika w Bełżycach,
- I Prywatne Technikum Hotelarskie w Zamościu.
Tegoroczny Konkurs Lubelskie Smaki 2017 w/w kategorii oceniało Jury w następującym składzie:
- Jarosław Sak Przewodniczący JuryJacek Jakubczak
- Agnieszka Filiks
- Barbara Fatyga
- Marcin Sikora.
Jury przyznało:
I miejsce dla Bartłomieja Obary i Danielal Babiarza z Technikum Lider w Lublinie, za przygotowanie zupy rybnej, pierożka, chipsa ze skóry, marchwi i pietruszki oraz polędwicy wieprzowej, jarzębiny, kaszy gryczanej.
II miejsce należało do Arkadiusza Woźniaka i Grzegorza Królik także z Technikum Lider w Lublinie, za przygotowanie zupy z karpia, kurki, pstrąg, górek i twaróg oraz polędwicy wieprzowej, pierożek, cebula, kalafior, sos i pietruszka.
III miejsce dla Magdy Pastusiak i Bartłomieja Morawskiego z Zespołu Szkół Nr 5 im. Jana Pawła II TGH, ul. J. Elsnera 5, Lublina, za przygotowanie: zupy krem z pieczoną papryką i karpiem, wędzonym serem i olejem lniano-kolendrowym oraz polędwiczki wieprzowe w otoczce pietruszkowej z kaszotto warzywnym i konfiturze jarzębinowej.
Do konkursu w kategorii profesjonaliści zgłosiło się 5 restauracji z województwa lubelskiego:
- Hotel Wieniawski z Lublina,
- Restauracja Kuźnia z Lublina,
- Bon Appetit z Dominowa k./Lublina,
- Restauracja ECO Hotel Agit z Lublina oraz
- Restauracja Lawendowy Dworek Sp. Z o.o. z Lublina.
Dania oceniało Jury:
- Waldemar Hołówka przewodniczący Jury
- Wojciech Harapkiewicz
- Piotr Huszcz
- Marcin Sikora
- Andrzej Rudziński.
Jury postanowiło przyznać:
I miejsce Łukasz Łobejko i Michał Lewandowski z Restauracji Kuźnia za przygotowanie: Consomme z karpia, pora i sera białego oraz Combru z jelenia, prażynki z kaszy gryczanej, konfitura z jarzębiny, purre z pasternaku i jabłka oraz mech z pietruszki.
II miejsce dla Grzegorza Jurka i Łukasza Drzazgi z Restauracji Bon Bppetit za przygotowanie bulionu rybnego z pierożkami z karpia z twarogiem i czarnuszką, blanszowanymi warzywami oraz combru z jelenia z sosem jarzębiny podany z kaszą gryczaną oraz jarmużem.
III miejsce dla Karola Milanowskiego i Daniela Wasilewicza z Hotelu Wieniawski za przygotowanie: Consomme selerowe z uszkami z wędzonego karpia i twarogu oraz Combru z jelenia z kaszy gryczanej, puree z gruszki i jarzębiny z sosem czekoladowym i marynowanymi marchewkami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zapału i zapraszamy do uczestnictwa w następnych konkursach.
Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.
|