Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
expondo
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Hello Coffee
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Konkursy i pokazy
Znamy zwycięzców THE BEST CHEF AWARDS 2019


Znamy wyniki konkursu The Best Chef Awards, które zostały ogłoszone 24 września na Uniwersytecie w Barcelonie. Podczas uroczystej  Gali obecni byli goście z całego świata. Pierwszą nagrodę oraz tytuł The Best Chef Top100 odebrał Björn Frantzén, tuż za nim, na miejscu drugim uplasował się Joan Roca (zwycięzca dwóch poprzednich edycji konkursu), oraz trzecim - David Muñoz. Wojciech Modest Amaro jedynym Polakiem wśród finalistów prestiżowego konkursu.
 
 
Tegoroczna lista kandydatów do tytułu The Best Chef to 24 osoby z krajów z całego świata.
 
Zwycięzcy The Best Chef Awards 2019

Pełny ranking zwycięzców dostępny jest na stronie www.thebestchefawards.com. Najważniejsze nagrody powędrowały do znanych szefów kuchni, jednak wśród nagrodzonych nie zabrakło konkursowych debiutantów.

The Best Chef Top100 Award - Björn Frantzén z restauracji Frantzén w Sztokholmie. Na drugim miejscu Joan Roca (El Celler de Can Roca, Girona, Hiszpania) - zwycięzca dwóch poprzednich edycji konkursu, na miejscu trzecim David Muñoz (DiverXo, Madryt, Hiszpania).
 


The Best Chef City Gourmet Award - Mateu Casañas, Oriol Castro i Eduard Xatruch z restauracja Disfrutar z Barcelony (Hiszpania). W tej kategorii nagradzani są najlepsi szefowie kuchni oraz najlepsze restauracje z miasta – gospodarza Gali wręczenia nagród.
 

The Best Chef Rising Star Award - Pía León z restauracji Kjolle z Limy (Peru). Nagroda przyznana za niezwykły talent i postępy w świecie gastronomii.

The Best Chef Fol-LOVERS Award - Grégoire Berger z restauracji Ossiano z Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Nagroda wprowadzona w 2018 jako wyraz opinii publiczności The Best Chef Awards w mediach społecznościowych.
 
 
The Best Chef Pastry Award  - Jordi Roca z restauracji El Cellar de Can Roca z Girony (Hiszpania).

The Best Chef Food Art Award - Daniel Watkins z restauracji St Leonards z Londynu (Wielka Brytania) Ta nagroda przyznawana jest najlepszemu Artyście wśród szefów kuchni.

The Best Chef New Entry Award - Mateu Casañas, Oriol Castro i Eduard Xatruch z restauracja Disfrutar z Barcelony (Hiszpania). W tej kategorii nagradzani są szefowie kuchni, którzy zajęli najwyższe miejsce w ranking wśród nowych kandydatów.
 


The Best Chef Voted by Chefs Award - Grant Achatz z restauracji Alinea z Chicago (USA).  Nagroda przyznawana przez szefów kuchni.

The Best Chef Legend Award - Eckart Witzigmann. Ta kategoria została stworzona, by docenić tych szefów kuchni, którzy nie wykonują już czynnie swojego zawodu, jednak wciąż mają ogromny wpływ na świat gastronomii.

Nagrody z samego serca świata gastronomii

The Best Chef Awards, to konkurs o prestiżowym charakterze. Zawdzięcza to skupionemu wokół siebie środowisku najlepszych kucharzy świata, oraz dużemu zasięgowi w mediach społecznościowych (może tu pochwalić się grupą 1,2 miliona fanów z całego świata). Zwycięzcy tego konkursu są nagradzani nie tylko za swoje zdolności kulinarne, ale również za te wszystkie cechy, które decydują o  byciu dobrym szefem kuchni.
 


Misją konkursu The Best Chef jest nie tylko nagradzanie umiejętności szefów kuchni, ale także inspirowanie młodych pokoleń adeptów sztuki kulinarnej, dostrzeganie nowych talentów.

Docenieni przez swoje środowisko

Każdego roku stu nowych szefów kuchni jest wybieranych przez współpracowników The Best Chef i dodawanych do listy stu szefów sprzed roku. Następnie te dwieście osób głosuje w swoim gronie.Każdy ma dziesięć głosów  i może przyznać od 1000 do 100 punktów, które po podliczeniu decydują o tym, kto znajdzie się na liście stu finalistów. W następnym etapie głosowania specjaliści i znawcy świata kulinarnego głosują na swoich faworytów z wyłonionej wcześniej stuosobowej listy. Ostatnim etapem jest głosowanie użytkowników mediów społecznościowych na stronie internetowej The Best Chef.
 


Światowa gala wręczenia nagród

Gala wręczenia nagród w konkursie The Best Chef jest międzynarodowym, prestiżowym wydarzeniem, w którym udział biorą najlepsi szefowie kuchni z całego świata. Przybywają ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Japonii i całej Europy. W tym roku gala odbyła się na Uniwersytecie w Barcelonie. Joan Roca, szef kuchni z restauracji El Celler de Can Roca z Girony w Hiszpanii, zdobywca tytułu The Best Chef 2017 i 2018, serwował po tegorocznej gali wykwintną kolację dla jej uczestników.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita Smoker LabelFresh Debic Cukiernia M&K Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska Baziółka Gros Frogut Alumast HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Internorga
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000